14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.88m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Unifloor Jumpax® HD is een egaliserend en contactgeluidreducerende ondervloer voor zwaar project gebruik. Jumpax® HD is 10 mm dik en bestaat uit een MDF onder- en bovenplaat, beide voorzien van interactieve lijm. Aan de onderplaat zit een zeer stabiele HD foam die zorgt ervoor dat deze ondervloer hoge belastingen kan opvangen. Jumpax® HD kan worden gebruikt in combinatie met linoleum, PVC stroken vinyl en kurk, maar is ook geschikt voor een grote variëteit andere vloerbedekkingen voor projectgebruik. Jumpax® HD draagt het NSG keurmerk.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400134 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, rubberen hamer |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.88 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal bovenlaag | MDF |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,21 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 10mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 2.88 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 4 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |