14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Plakplinten word toegepast voor het afdichten van de naden tussen de wand en de vloer. Onze plakplint met folie is gemakkelijk te bevestigen door middel van een plakstrip. U kunt de plakplint knippen met een verstekschaar of zagen in een verstekbak. Plakplinten worden standaard geleverd in de afmeting 5x24x2400mm en is leverbaar in
Om het u gemakkelijk te maken heeft Kwaliteitparket bij alle grote merken laminaat en PVC alvast de best bijpassende platte plakplinten voor u uitgezocht en verwerkt in onze database. Wij leveren onze plakplinten in maarliefst 185+ foliekleuren. Geef op deze pagina aan wat voor kleurcode en merk u wilt bestellen.
Let op; Er kan geen garantie gegeven worden dat de kleur van de plakplint exact overeenkomt met de kleur van de vloer. Wij leveren de meest overeenkomende plinten, de plinten zijn niet van het merk zelf en de kleurcode kan afwijken.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 566010 |
| Sample op aanvraag? | Nee, geen sample mogelijk |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar in 170+ verschillende kleuren binnen 24-48 uur |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. |
| Gewicht (KG) | 0.13 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Op maat knippen met verstekschaar of verstekbak, folie van achterkant verwijderen en plakken maar. Zorgt ervoor dat de plint op een schone en vetvrije ondergrond geplakt wordt. |
| Plaatsingsgereedschap | Verstekschaar of verstekbak |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plakplint, folieplint met plakstip |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,4 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |