14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 6 | € 9,50 | 5% |
| 12 | € 9,00 | 10% |
| 18 | € 8,50 | 15% |
| 24 | € 8,00 | 20% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Standaard RVS lijmkam voor parket en hout. Met deze lijmkam verdeeld u circa 1250 gram lijm per m2. Stevig houten handvat, 4cm hoog. 18cm breed. Blad van hoogwaardig, gehard en gepolijst kwaliteitsstaal (0,7mm dik). Buigt niet zomaar door. Hierdoor kunnen mooie, hoge rillen worden gezet. Het lijmblad is 10cm hoog, dus geen lijm aan de handen. Op de pagina’s van de lijmen vindt u welke lijmkam u nodig heeft, hiernaast is er ook per lijmkam de toepassing omschreven. Kies de juiste lijmkam bij de gewenste lijm.
- 22mm stroken parket
- Hoogkantlamellen
- 3-laags kant-en-klaar parket, delen (dikker dan 13mm)
- Planken
1 stuk
1250 gram lijm per m2
| SKU | 708439 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 48 uur geleverd. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.16 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Lijmkam |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 15 cm |
| Verpakkingseenheid | lijmkam,lijmkamen |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|