14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Hoogwaardige zuurvrije tackerolie voor pneumatische niet- en spijkermachines. De zuurvrije tackerolie tast de O-ringen niet aan en zorgt voor goede smering die optimaal is bij het gebruik van een olienevelaar.
Wanneer de tacker niet is voorzien van een olienevelaar, kunt de olie via de insteeknippel op de tacker inbrengen. Voor onze tackers adviseren we 3 tot 5 druppels per dag. Voldoet aan DIN51506 DIN 51352 2 ISO VG H100
| SKU | 902115 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.98 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Gereedschap |
|---|---|
| Productsoort | Tackerolie |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Lengte (CM) | 6 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 10 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |