14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 7.5m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De parketman PU-rubber ondervloer Paars is een vochtwerende ondervloer welke geschikt is voor laminaat, PVC en parketvloeren.
| SKU | 400139 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Parketman |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 7.5 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Polyurethaan / PU Rubber |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,030 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 104 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 30 cm |
| Dikte totaal (MM) | 2.8 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 7.5 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.89 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Paars |
|---|