14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1.44m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 32,99 | € 47,50 | 4% |
| 20 | € 31,25 | € 45,00 | 9% |
| 30 | € 29,51 | € 42,50 | 14% |
| 40 | € 27,43 | € 39,50 | 20% |
| 50 | € 26,04 | € 37,50 | 24% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Met een inbouwhoogte van slechts 25 mm is REDU-PANEL de ideale ondervloer voor de renovatie van houten vloeren en in de houtskeletbouw. De platen van 240x60 cm zijn snel te verwerken en sluiten vlak op elkaar aan dankzij de conische veer en groef verbinding. Onze Redupanel ondervloer platen (softboard) zijn geschikt voor oa. lamelparket en massieve planken, maar ook tapis en bourgogne parket vloeren van 9mm tot 18cm. De Redupanel ondervloer platen zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten ondergrond. Dit veerkrachtige natuurproduct is geluiddempend en spanningsvrij. Daarnaast heeft REDU-PANEL een zeer groot egaliserend vermogen, is het warmte isolerend, zeer eenvoudig te leggen en milieuvriendelijk. Onze Redupanel ondervloer platen hebben een totale dikte van 25mm.
| SKU | 400191 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 1.44 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Bourgogne 8/9mm, Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,190 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 25 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 1.44 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 15 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Groen |
|---|