14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Taski Trekker is een handig hulpmiddel om de vloer voorlakken/ aflakken/ olieën of voorstrijken.
| SKU | 709108 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.66 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Taski-trekker, Trekker |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 46 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|