14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Zwarte vloerpad wordt toegepast voor het tussenschuren van laklagen van parketvloeren. Voor periodiek stripwerk 3a4 keer per jaar, gebruik in voorbereidende fase, voor het aanbrengen van nieuwe lagen parketlak. De zwarte vloerpad wordt ook gebruikt voor verwijdering van aangekoekt vuil, was en residu. De dikke vezels en open structuur zorgen voor grote vuilopname. Makkelijk uitwasbaar
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Afmeting 9 x 15cm
- Voor Nat gebruik
- Dikte: 12mm
Verpakt per 10 stuks.
| SKU | 97312 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.49 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 30 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 28,5 cm |
| Hoogte (CM) | 14 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Zwart |
|---|