14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 3 | € 1,23 | € 18,50 | 5% |
| 6 | € 1,17 | € 17,50 | 10% |
| 9 | € 1,10 | € 16,50 | 15% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Een Alufoam / Aluplus / Alupete / Isofoam/ Aluline ondervloer is een isolerende, egaliserende ondervloer voor laminaat en parket. Onze Alufoam / Aluplus / Aluplus / Isofoam ondervloeren zijn dampdicht en isoleert zowel thermisch als akoestisch, vanwege de 2mm dikte werkt de ondervloer ook egaliserend. Alufoam / Aluplus / Aluplus / Isofoam bestaat uit polyethyleenfoam voorzien van een aluminium filmlaag. Wij leveren onze Alufoam / Aluplus / Aluplus / Isofoam ondervloeren als Goedkoopste van Nederland en België.
| SKU | 400023 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Lelystad |
| Levering Notities | Voor 17.00 uur besteld, volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 4.80 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Aluminium-Folie, PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,053 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 23 cm |
| Dikte totaal (MM) | 2mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.05 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Zilver |
|---|