14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Groene vloerpad wordt toegepast voor het schrobben en verwijderen van ingetrokken vuil, vet en strepen. De groene pad heeft een Open structuur waardoor vuil gemakkelijk wordt opgenomen, tevens makkelijk uitwasbaar. De groene pad creeert een fijn en vuilwerend oppervlak. Dit resultaat blijft behouden door dagelijks gebruik van de groene vloerpad. De dikke pads zijn stevig en hebben een langere levensduur.
Afmeting: 12 x 25cm
Dikte: 12mm
Voor Nat gebruik
Verpakt per 10 stuks.
| SKU | 97325 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.49 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 30 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 28,5 cm |
| Hoogte (CM) | 14 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Groen |
|---|