9000+ klanten geven ons een 8.7
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 4,17 | € 62,50 | 3% |
| 8 | € 3,97 | € 59,50 | 8% |
9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Spemi HDR Combi ondervloer is gemaakt voor laminaat op vloerverwarming en behaalt met oa. click laminaat een contactgeluid reductie van -10dB. De Spemi HDR Combi-ondervloer heeft een zeer lage warmteweerstand van 0,035 m² K/W.
De Spemi HDR Combi is 1,7 mm dik en bestaat uit een 100 micron dikke PE-Folie met hierop bevestigd een hoogwaardig PE schuim. U heeft nog ongeveer 1.1mm uitvlakvermogen (egalisatievermogen).
| SKU | 400076 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Dikte totaal (MM) | 1,7mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |