14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0.72m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 50,00 | € 36,00 | 4% |
| 20 | € 49,31 | € 35,50 | 5% |
| 30 | € 48,61 | € 35,00 | 7% |
| 40 | € 47,92 | € 34,50 | 8% |
| 50 | € 47,22 | € 34,00 | 9% |
| 60 | € 46,53 | € 33,50 | 11% |
| 70 | € 45,83 | € 33,00 | 12% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Unifloor Jumpax® Strong ondervloer is een droge egalisatie oplossing speciaal ontwikkeld als droogbouw ondervloersysteem voor houten draagvloerconstructies in onder andere renovatieprojecten. Jumpax® Strong biedt de mogelijkheid om direct LVT of linoleum te verwerken naast de vele mogelijkheden met los gelegde vloerbedekking zoals LVT click, verend vinyl of tapijt.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400135 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, rubberen hamer |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 0.72 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal bovenlaag | MDF |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,21 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 16,5mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |