14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Met de Quickstep rozetten kun je zaagsneden rondom verwarmingsbuizen wegwerken. Zorgt voor een perfect afwerking. Geleverd in dezelfde kleur als uw Quickstep laminaatvloer.
| SKU | 566019 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.16 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Rozet |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 5 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |