14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze speciale Wollen Vloerpad Wit wordt toegepast voor het polijsten en uitboenen van een houten of linoleum vloer. Dit is de laatste stap van iedere bewerking. Te gebruiken in combinatie met een 12mm dikke pad als buffer of opnamebord.
- Standaard snelheid 140-300 toeren
- Nat & Droog gebruik
- Dikte: 10mm
Verpakt per 2 stuks.
| SKU | 709543 |
|---|---|
| Levering Notities | Voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Gewicht (KG) | 0.25 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | set,sets |
| Kleur | Wit |
|---|