Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 18m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 8,03 | € 144,50 | 1% |
| 4 | € 7,92 | € 142,50 | 3% |
| 6 | € 7,78 | € 140,00 | 4% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Wakol MS230 Polymeer hard-elastische parketlijm is een 1 component lijm, is gebruiksklaar en hoeft niet gemixt te worden.
De Wakol MS230 parketlijm is speciaal geschikt voor de volle verlijming van meerlaags parket met een mes/groef verbinding. Bovendien is de Wakol MS230 Polymeer lijm uiterst geschikt voor het verlijmen van parket op vloerverwarming en/of vloerkoeling. Kortom, met de Wakol MS230 parketlijm heeft u een perfect product in handen welke aan al uw wensen voor de verlijming van meerlaags parket voldoet.
Geschikt voor gebruik op zuigende en niet-zuigende ondergronden zoals o.a. anhydriet, zandcementdekvloeren, deklagen in beton, egalisatiemiddelen, hout, spaanplaat en OSB-plaat, alsmede verwarmde vloeren. De wakol MS230 Parketlijm is tevens uitermate geschikt voor het plaatsen van vochtgevoelig hout op zwak zuigende ondergronden.
| SKU | 451035 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. Ophalen binnen de dag mogelijk op aanvraag. |
| Gewicht (KG) | 18.00 |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polymeerlijm / Silaanlijm |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Ja |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 18 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |