14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 5,83 | € 87,50 | 2% |
| 4 | € 5,63 | € 84,50 | 6% |
| 6 | € 5,50 | € 82,50 | 8% |
| 8 | € 5,30 | € 79,50 | 11% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Unifloor BlueFloor® is een ondervloer speciaal voor loopgeluid en contactgeluid reductie in combinatie met o.a. click laminaat. BlueFloor® is voorzien van een PE folie met zelfklevende overlap die dient als dampremmende laag. BlueFloor® is zeer stabiel en daardoor geschikt voor vrijwel alle click laminaat systemen. Deze ondervloer is ook geschikt voor o.a. click fineer en lamelparket. BlueFloor® reduceert uitstekend het loopgeluid wat uw wooncomfort verhoogd. BlueFloor® behaalt in combinatie met klik laminaat, Meister Silent touch, PVC click op WPC drager, click fineer en PVC click op HDF drager de minimale contactgeluid reductie van 10 dB ∆Llin.
Bluefloor® draagt het NSG keurmerk. Op houten constructievloeren is de geluidreductie afwijkend. Op zwevende dekvloer-systemen is de geluidreductie van de vloerbedekking altijd afhankelijk van de contactgeluid reductie van de aanwezige dekvloer.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400081 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 5.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,014 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 2mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.30 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |