14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Professionele stalen RVS lijmkammen voor parket en hout. Met deze lijmkam verdeeld u de juiste hoeveelheden lijm m2. Stevig stalen handvaten, 4cm hoog. 18cm breed. Blad van hoogwaardig, gehard en gepolijst kwaliteitsstaal (0,7mm dik). Buigt niet zomaar door. Hierdoor kunnen mooie, hoge rillen worden gezet. Lijmblad 10cm hoog, dus geen lijm aan de handen.Op de pagina’s van de lijmen vindt u welke lijmkam u nodig heeft, hiernaast is er ook per lijmkam de toepassing omschreven. Kies de juiste lijmkam bij de gewenste lijm.
Alle soorten houtverlijmingen.
1 stuk
Fijn : 800 – 1000 gram
Midden : 1000 – 1200 gram
Grof : 1200 – 1500 gram.
| SKU | 708411 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 48 uur geleverd. |
| Voorraadnotitie | Binnen de dag ophalen mogelijk. Neem contact op voor de huidige voorraadstand. |
| Gewicht (KG) | 0.26 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen |
|---|---|
| Productsoort | Lijmkam |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 15 cm |
| Verpakkingseenheid | lijmkam,lijmkamen |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|