14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze afwerklijst is voorzien van een folielaag met decorprint en een zelfklevende plakstrip aan de onderzijde. Uitermate geschikt voor laminaat- en PVC-vloeren. Voor het op maat maken en in verstek knippen van deze afwerklijst kun je een verstekschaar gebruiken.
Materiaal Abachi met folie
Levereenheid 2,4 MTR
Lengte (mm) 2.400
Breedte (mm) 24
Dikte (mm) 5
Montagewijze Zelfklevend
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 23002-1 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.23 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plakplint |
|---|---|
| Plintsoort | Deklijst |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,4 cm |
| Hoogte (CM) | 0,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |