14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 4.92m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 11,89 | € 58,50 | 1% |
| 10 | € 11,79 | € 58,00 | 2% |
| 20 | € 11,69 | € 57,50 | 2% |
| 40 | € 11,59 | € 57,00 | 3% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Eiken mozaïek ondervloer van 8mm zorgen voor de juiste tussenlaag tussen traditioneel parket en vloerdelen op ondergronden met vloerverwarming en/of vloerkoeling. Onze Eiken mozaïek ondervloer 8mm kan standaard worden toegepast als ondergrond voor tapis en bourgogne vloerdelen van 5 tot 30mm dikte. Tevens is deze vloer toepasbaar als rustieke Eiken mozaïekvloer met blokjesmotief van 16x16cm. Dit natuurproduct is spanningsvrij en heeft een lage warmteweerstandwaarde.
Eiken mozaïek dient te worden verlijmd op de ondergrond. Verlijm deze ondervloer met bijvoorbeeld een goede Pu-parketlijm. Bekijk hiervoor ook onze Lijmen voor mozaiek ondervloeren.
Grootste online mozaïek ondervloer leverancier van Nederland
| SKU | 400047 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Utrecht, Rotterdam, Wijk bij Duurstede. Informeer naar de mogelijkheden. |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad en direct af te halen in Amsterdam, Den Haag, Doetinchem, Eindhoven, Utrecht, Weert en Wijk bij Duurstede. Andere afhaallocaties doorgaans binnen 24-48 uur. |
| Gewicht (KG) | 28.10 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag, Schuurmachine |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 4.92 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,070 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 64 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 32 cm |
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.71 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Eiken |
|---|