14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.44m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 4 | € 5,74 | € 14,00 | 3% |
| 8 | € 5,53 | € 13,50 | 7% |
| 12 | € 5,43 | € 13,25 | 9% |
| 16 | € 5,33 | € 13,00 | 10% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De MDF Romantische architraaf 90x16mm is 2.44 meter lang, 1 x gegrond en 1 x voorgelakt RAL 9010 zodat de plinten in de meeste gevallen direct als eindproduct gebruikt kunnen worden. Vochtwerende kwaliteit V313
| SKU | 595029 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd. Exact moment van levering weten? Neem gerust contact op. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 1.50 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Romantisch |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Architraven, deuromlijsting, plinten rondom deurpost, kozijnlijsten, kozijnplinten |
|---|---|
| Plintsoort | Architraaf |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 244 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 9 cm |
| Dikte totaal (MM) | 16mm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | architraaf, architraven |
| Afwerkingsoort | Lak, Verf |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurgroep | Wit |
| Kleurcode | Ral 9010 |