14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 2 | € 14,00 | 6% |
| 4 | € 13,50 | 10% |
| 8 | € 13,00 | 13% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze 25cm brede lakroller kan worden gebruikt voor alle watergedragen producten. Door de extra lange vezels kan de roller voldoende product opnemen en wordt droogrollen tot een minimum beperkt.
Watergedragen parketlakken
| SKU | 709060 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.18 |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Waterlakroller |
| Lengte (CM) | 6 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 6 cm |
| Hoogte (CM) | 25 cm |
| Verpakkingseenheid | roller,rollers |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Water, Aceton |
|---|