Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 3,75 | € 9,00 | 5% |
| 20 | € 3,54 | € 8,50 | 11% |
| 30 | € 3,33 | € 8,00 | 16% |
| 40 | € 3,13 | € 7,50 | 21% |
| 50 | € 2,92 | € 7,00 | 26% |
Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>MDF Plinten RAL 9016 Verkeerswit voorgelakt model Modern/recht/glad leverbaar in 6 afmetingen; 70x12mm, 70x15mm, 90x12mm, 90x15mm, 120x12mm en 120x15mm.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 500032 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Doorgaans op voorraad en binnen 1 tot 2 werkdagen geleverd middels professioneel transport. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties. Niet altijd overal op voorraad. Neem contact op voor de voorraad per locatie. |
| Gewicht (KG) | 1.30 |
| Merk | Sfeerplinten |
| Collectie | Modern |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Architect |
| Productsoort | Witte MDF plinten |
|---|---|
| Plintsoort | Moderne plint (Glad, Recht, Blok) |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,2 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurgroep | Wit |
| Kleurcode | RAL 9016, Verkeerswit |
| Glansgraad | Zijdemat |