14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De SLC Proman handencrème vormt een beschermend laagje op de handen dat er voor zorgt dat de handen niet met vuil en schadelijke stoffen in aanraking kan komen. Deze handcreme beschermt tegen olie, vet, verf, lak, hars, lijm, teer, benzine, siliconen, etc. De huid blijft hierdoor ademen.
| SKU | 796660 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag ophalen bij 1 of meerdere locaties mogelijk. Neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | 1-2 werkdagen voor levering |
| Voorraadnotitie | Op voorraad in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 1.00 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Onderhoud |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Handencrème |
| Lengte (CM) | 10 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |