14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze aluminium-look (Alu-look) deurvangers/ deurstopper worden op de vloer geplaatst om de wand en de plint tegen beschadiging door deuren te beschermen. Door de rubberen onderkant verschuift de deurvanger niet als de deur er tegenaan komt. De deurvanger voldoet zowel als deurvanger als deurstopper.
Doorsnede: 12 cm
Hoogte: 2.5 cm
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 684075 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.10 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Deurstopper |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 12 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 12 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |