14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Ideaal voor renovaties: de perfect waterbestendige en overschilderbare overzetplint
De nieuwe SX171 overzetplint van Orac Decor® werd ontworpen om over bestaande plinten te plaatsen (max.1,4 x 8,8cm). Oude of beschadigde plinten die moeilijk te verwijderen zijn, vormen geen obstakel meer. Net als elektriciteitskabels.
| SKU | 994959 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.00 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Axxent |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 10 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |