14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Speciaal voor het wegwerken van kabels heeft mFLOR de systeemplint met achterlat in haar assortiment opgenomen. De systeemplint is verkrijgbaar in alle decoren van mFLOR en zorgt voor een snel te monteren afwerking voor uw laminaatvloer. Deze plint wordt geleverd in de afmeting 60x22x2400mm.
In combinatie met de diverse hulpstukken voor de mFLOR systeemplint geeft uw mFLOR vloer de ideale afwerking.
| SKU | 512489 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling. Adres volgt na bestelling. |
| Levering Notities | Levering binnen 24/48 uur. |
| Gewicht (KG) | 0.41 |
| Merk | Gelasta |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Plintsoort | Systeem plint |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |