Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 24,50 | € 24,50 | 8% |
| 4 | € 23,00 | € 23,00 | 13% |
| 6 | € 22,50 | € 22,50 | 15% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Bona Mix & Fill is een watergedragen parketvoegenkit die wordt gemengd met zeer fijne schuurstof. Deze parketvoegenkit is geschikt voor alle houtsoorten, behalve merbau. Binnen 2 uur droog en zeer goed schuurbaar. VOS-vrij.
1 liter
Circa 1 liter per 10 m², afhankelijk van het aantal en de diepte van de voegen
Perfect aan te brengen met onze RVS Spaan en Plamuurmes.
| SKU | 457015 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 1.00 |
| Merk | Bona |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Schuur de vloer licht en vang het schuurstof op. Meng de Mix & Fill voegenkit in een emmer of op de vloer met het schuurstof afkomstig van de vloer. Breng de voegenkit aan middels een RVS spaan. Schuur de vloer na het afvoegen. |
| Plaatsingsgereedschap | RVS spaan, Schuurstof, Emmer |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Voegenkit |
| Lijmsoort | Voegenkit |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Nee |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | Liter |
| Verbruik per m2 | ca. 0,1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | fles,flessen |