14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 2,33 | € 35,00 | 7% |
| 5 | € 2,20 | € 33,00 | 12% |
| 10 | € 2,07 | € 31,00 | 17% |
| 20 | € 1,99 | € 29,85 | 20% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Een Spemi HD TUV 10dB geluiddempende ondervloer is een voordelige geluiddempende ondervloer geschikt voor kliklaminaat. Onze goudkleurig Spemi Hd ondervloer bestaat uit polyethyleenfoam met een alufoam folie filmlaag en heeft een totale dikte van 4mm. De Spemi Hd ondervloer zorgt voor 10dB geluiddemping bij kliklaminaat vloeren. (tevens is deze ondervloer verkrijgbaar onder de naam Decosound van Roommade.)
De Spemi HD wordt ook verkocht onder de namen; Spea Gold, Thermobase, Decosound, High Comfort Gold, Goldline ondervloer, Thermopete Gold.
Onze geluiddempende TUV ondervloer is een ideale ondervloer voor;
Ook geschikt voor; (maar niet TUV getest)
| SKU | 400315 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Minimum Advertised Price | 69.950000 |
|---|
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam, PE-Folie |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,080 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 25 cm |
| Dikte totaal (MM) | 4mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.09 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Goud |
|---|