14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 25m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 4,50 | € 112,50 | 2% |
| 4 | € 4,38 | € 109,50 | 4% |
| 6 | € 4,30 | € 107,50 | 6% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Heat-blok ondervloer 6mm van Unifloor gaat warmteverlies tegen. Dit komt ten goede aan het rendement van uw elektrische vloerverwarming. Heat-blok is een stabiele barrière tussen de koude ondergrond en het elektrische vloerverwarmingssysteem. Niet alleen de conventionele, maar ook stralingswarmte wordt optimaal naar boven weerkaatst.
Heat-Blok is speciaal ontwikkeld voor plaatsing onder het Heat-Pak systeem. Het ideale duo voor plaatsing van zachte en elastische vloerbedekkingen als, vinyl, kurk en linoleum in combinatie met een vloerverwarmingsysteem! Of het nu gaat om hoofdverwarming of bijverwarming. Daarnaast is Heat-Blok een stabiele basis voor installatie van parket- en laminaatvloeren die zwevend gelegd worden. Ook waar contactgeluidreductie gewenst is, kan Heat Blok perfect worden toegepast. In combinatie met Heat-Pak, wordt een reductie behaald van maar liefst 12dB ΔLlin!* en voldoet daarmee ruimschoots aan de meest recente normen.
Contactgeluidreductie van 12 dB Δlin in combinatie met vloerverwarming en Heat-Pak . Getest volgens de nieuwe norm NEN-BS-EN-ISO 140-8-717-2 en BRL 2007.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400075 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 25 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | PE-Foam, Polystyreen |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,19 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 26 cm |
| Dikte totaal (MM) | 6 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 25 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.04 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Zilver |
|---|