14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 4.4m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 9,89 | € 43,50 | 2% |
| 4 | € 9,77 | € 43,00 | 3% |
| 6 | € 9,66 | € 42,50 | 4% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Redupax Plus ondervloer platen 8mm zijn uitermate geschikt als 10dB ondervloer voor laminaat. De Redupax Plus ondervloer platen 8mm zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten of betonnen ondergrond van uw appartement of verdieping. Dit veerkrachtige FSC natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze Redupax ondervloer platen hebben een totale dikte van 8mm. Deze isolerende ondervloer zorgt voor - 10dB contactgeluidwering bij laminaat vloeren.
Onze Redupax ondervloer platen zijn de perfecte ondervloerplaten voor;
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400199 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 4.4 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,103 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 79 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 7 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 4.4 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.45 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |