Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 7,75 | € 77,50 | 3% |
| 4 | € 7,45 | € 74,50 | 6% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Blue Dolphin 100 Polymeerlijm is een TOPkwaliteit 1 component lijm, is gebruiksklaar en hoeft niet gemixt te worden. Geschikt voor het verlijmen van parket op alle harde vaste ondergronden zonder voor te strijken. Bovendien is de BD100 polymeer lijm uiterst geschikt voor het verlijmen van parket en gerookt parket op vloerverwarming en/of vloerkoeling. Smeert geweldig goed uit!, Vrij van water, oplosmiddelen en epoxy harsen. Na hersluiting van lijm beperkt bruikbaar. EC 1 logo.
1 emmer
10 kilogram
1000 – 1200 gram per m2.
1 emmer is genoeg voor het verlijmen van ca. 8 - 10 m2 hout op vlakke harde ondergronden.
| SKU | 451007 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Blue Dolphin |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Kopshout, Lamelparket, Massief, Multiplank, Tapis 6mm, Vloeren |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polymeerlijm / Silaanlijm |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Ja |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 1 kg per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |