14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze Eiken gelakte deurstoppers worden aan de wand of plint gemonteerd om de wand en de plint tegen beschadiging door deuren te beschermen.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 684047 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.06 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Deurstoppers |
|---|---|
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Lengte (CM) | 19 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 11 cm |
| Hoogte (CM) | 3 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|