14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 4,75 | € 47,50 | 4% |
| 4 | € 4,65 | € 46,50 | 6% |
| 6 | € 4,55 | € 45,50 | 8% |
| 8 | € 4,45 | € 44,50 | 10% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze waterdichte Click PVC PU-Ondervloer voor vloerverwarming en koeling geschikt voor oa. Click-PVC, LVT-vloeren, laminaat, kliklaminaat, verlijmd laminaat, lamelparket en massieve houten vloeren.
Onze Click PVC PU-Ondervloer is opgebouwd uit Polyurethaan een PU-rubber met daarop een HDPE-folie en vlies zonder overlap en heeft een totale dikte van 1.5 mm. De Click PVC PU-Ondervloer egaliseerd tot circa 0.8 mm en is hoogtebesparend door de geringe dikte. Makkelijk te snijden en af te rollen. Hoge warmtegeleiding, temperatuurbestendigheid tot ca. 80 graden Celsius. Warmtegeleidingscoëfficient 0,010 m2K/W. De perfecte ondervloer voor laminaat of lamelparket op vloerverwarming en/of koeling!
Onze Click PVC PU-Ondervloer is een perfecte ondervloer voor;
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 400094 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Leverbaar binnen 24-48 uur. |
| Voorraadnotitie | Niet op alle locaties op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | PPC |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 10 |
|---|
| Certificaat | Blauwe Engel certificaat, CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Polyurethaan / PU Rubber |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 1,5mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 10 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 1.2 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |