14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
De Orac Plint Flexibele Indirecte Verlichting SX179F gaat geen enkele combinatie uit de weg! De Orac Plint Flexibele Indirecte Verlichting SX179F is ideaal om in te zetten als strakke plint, maar ook als up- of downlighter met geïntegreerde LEDs of als volledige wandbekleding. De eindeloze toepassingen maken elke ruimte uniek.
De Orac Plint Flexibele Indirecte Verlichting SX179F is ook verkrijgbaar in normale versie (Orac Plint Indirecte Verlichting SX179). .
| SKU | 995353 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.24 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Ulf Moritz |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,9 cm |
| Hoogte (CM) | 9,9 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |