14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 32,00 | € 32,00 | 2% |
| 4 | € 31,50 | € 31,50 | 3% |
| 6 | € 31,00 | € 31,00 | 5% |
| 8 | € 30,50 | € 30,50 | 6% |
| 10 | € 30,00 | € 30,00 | 8% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze massief eiken dorpel 1000x90x22mm gebruikt u binnenshuis om de ruimte tussen de deur en vloer te dichten. Zo houdt u stof buiten kamers. Onze eiken dorpel is ook geschikt als overgang tussen verschillende vloerafwerkingen. Op deze manier accentueert u de overgang tussen verschillende ruimtes door middel van een sierlijke drempel. De eiken dorpel 1000x90x22mm past in elk soort deurkozijn en is daardoor altijd een geschikte keuze. U bevestigt deze drempel eenvoudig met schroeven of montagekit. Deze eiken dorpel is gemaakt van de beste kwaliteiten massief eiken (geen folie of fineer).
| SKU | 500002 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Voor 17.00 uur besteld volgende dag in huis of kies uw levermoment |
| Voorraadnotitie | Op voorraad. Afhalen doorgaans binnen 24-48uur bij één van onze afhaallocaties |
| Gewicht (KG) | 1.20 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Eiken |
| Garantietype | Kwaliteitparket, Kwaliteitparket Expert Service |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsgereedschap | Houtzaag, Constructielijm |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Stofdorpel, dorpel, overgang tussen ruimtes en vloeren |
|---|---|
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Flexibel | Nee |
| Vochtbestendig | Nee |
| Lengte (CM) | 100 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 9 cm |
| Hoogte (CM) | 2,2 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | eiken dorpel,eiken dorpels |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|---|
| Kleur | Eiken |
| Kleurgroep | Bruin |
| Glansgraad | Mat |
| Voelbare structuur | Nee |