14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 10.03m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 3,49 | € 35,00 | 7% |
| 4 | € 3,24 | € 32,50 | 13% |
| 6 | € 2,99 | € 30,00 | 20% |
| 8 | € 2,74 | € 27,50 | 27% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Ecofloor Isoboard groene ondervloer platen zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten of betonnen ondergrond van uw appartement of verdieping. Dit veerkrachtige natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze Isoboard ondervloer platen hebben een totale dikte van 7mm.
Onze Isoboard ondervloer platen zijn de perfecte ondervloerplaten voor;
Ideal toe te passen met dampdichte / vochtwerende ondervloeren.
| SKU | 400099 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 10.03 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,114 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 79 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 59 cm |
| Dikte totaal (MM) | 7 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 10.03 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 1.07 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |