14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De verstekschaar is voor het haaks of onder een hoek knippen van platte plinten en deklijsten met fineer of folie. onze verstekschaar is een uitstekende plintenschaar voor de doe-het-zelver.
| SKU | 709659 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering met speciaal transport binnen 24-48 uur. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Afhalen: Locatie aangeven bij bestelling. Ophalen doorgaans binnen 24-48uur bij 1 van onze afhaallocaties. |
| Gewicht (KG) | 0.40 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Plinten |
|---|---|
| Productsoort | Verstekschaar, Plintenschaar |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 26 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 8 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |