14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 5.015m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 12,46 | € 62,50 | 2% |
| 10 | € 12,26 | € 61,50 | 3% |
| 15 | € 12,06 | € 60,50 | 5% |
| 20 | € 11,86 | € 59,50 | 6% |
Floorfixx Fini is een ondervloer-systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
Floorfixx Fini is een ondervloer-systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Floorfixx fini is een systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam, Assen , Asten , Breda , Den Haag, Deventer , Ede , Eindhoven, Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Lelystad, Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle |
|---|---|
| SKU | 162201 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Zelfde locaties als showrooms |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd doorgaans binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Afhalen doorgaans bij 1 van de afhaallocaties binnen 24/48uur, neem eventueel contact op. |
| Gewicht (KG) | 18.00 |
| Merk | Estillon |
| Collectie | Floorfixx |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 5.015 |
|---|
| Certificaat | TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC en tapijt |
| Materiaal | MDF, XPS-Foam |
| Verbinding | Lipverbinding |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,21 (m2K/W) |
| Lengte (CM) | 85 cm |
|---|---|
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Aantal ondervloertegels verpakking | 4 |
| Gewicht per m2 (KG) | 6.05 kg |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |