14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Bruine vloerpads worden toegepast voor het strippen van was en inpregneerlagen op harde ondergronden. Verwijderd de oude toplaag voor het aanbrengen van een nieuwe laag. De pads zijn voorzien van een open structuur waardoor de opname van vuil wordt bevorderd, tevens zijn de vloerpads makkelijk uitwasbaar.
- Standaard snelheid 140-300 toeren
- Nat & Droog gebruik
- Dikte: 25mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709467 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Bruin |
|---|