14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Beige vloerpad wordt toegepast voor het in- en uitboenen van was op houten vloeren en linoleum. Geschikt voor het polijsten van droge, schone vloeren. Slijpt minimaal, goede prestaties bij opboenbare acryl- en polymeerproducten
Doel: het corrigeren van de glanskwaliteit
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-1000 toeren
- Voor natte en droge toepassing
- Dikte: 25mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709443 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 13 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Beige |
|---|