14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 6.5m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 11,00 | € 71,50 | 1% |
| 10 | € 10,69 | € 69,50 | 4% |
| 15 | € 10,54 | € 68,50 | 6% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Zelfklevende ondervloer 1,8mm voor dryback pvc is een perfect ondervloersysteem in combinatie met oa. PVC dryback-serie 04769-04797. Door de geringe dikte van 1,8 mm en een densiteit van 450kpa de Zelfklevende ondervloer voor plakpvc vloeren een zeer stabiele ondervloer. Dankzij de lage warmteweerstand (Rm waarde van 0,010 m2K/W) is de Zelfklevende pvc vloer ondervloer zeer geschikt voor vloerverwarming en/of vloerkoeling. Bij toepassing met vloerkoeling dient er altijd een condensbewaking aanwezig te zijn.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Lelystad, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 400078 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Levering binnen 1 tot 2 werkdagen. Afhalen direct |
| Voorraadnotitie | Direct afhalen. Lelystad 24 uur bevoorradingstijd. |
| Gewicht (KG) | 3.00 |
| Merk | Estillon |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 6.5 |
|---|
| Certificaat | Blauwe Engel certificaat |
|---|---|
| Toepassingsgebied | PVC vloer |
| Productsoort | plakondervloer |
| Materiaal | Polyurethaan / PU Rubber |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 650 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 100 cm |
| Dikte totaal (MM) | 1,8 mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.45 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Zwart |
|---|