14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 4.92m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 9,86 | € 48,50 | 2% |
| 4 | € 9,65 | € 47,50 | 4% |
| 6 | € 9,25 | € 45,50 | 8% |
| 8 | € 8,84 | € 43,50 | 12% |
| 10 | € 8,43 | € 41,50 | 16% |
| 12 | € 8,03 | € 39,50 | 20% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Essen mozaïek ondervloeren van 8mm dikte zorgen voor de juiste tussenlaag tussen traditioneel parket en vloerdelen op zandcement of betonnen ondergronden. Onze Essen mozaïek ondervloer wordt toegepast als ondergrond voor tapis en bourgogne vloerdelen van 5 tot 30mm dikte. Tevens zijn de Essen mozaïek panelen ook toepasbaar als rustieke houten vloer met blokjesmotief van 160x160mm.
Essen mozaïek dient te worden verlijmd op de ondergrond. Verlijm deze ondervloer met bijvoorbeeld een goede Pu-parketlijm. Bekijk hiervoor ook onze Lijmen voor mozaiek ondervloeren.
Essen mozaïek ondervloeren zijn vanwege de houtsoort niet geschikt voor vloerverwarming. Kiest u hiervoor onze Eiken mozaïek ondervloer.
Grootste online mozaïek ondervloer leverancier van Nederland
| SKU | 400048 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 4-5 weken. |
| Voorraadnotitie | Niet altijd op voorraad. Informeer naar de levertijd |
| Gewicht (KG) | 28.10 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag, Schuurmachine |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 4.92 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Houtsoort | Essen |
| Materiaal | Hout |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,070 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 64 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 32 cm |
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 4,65 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Essen |
|---|