14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Orac Gradenboog FB15.
| SKU | 995669 |
|---|---|
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 5.00 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Plinten |
|---|---|
| Productsoort | Leugenzwee |
| Lengte (CM) | 320 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 320 cm |
| Hoogte (CM) | 320 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |