14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.80m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 16,96 | € 47,50 | 2% |
| 10 | € 16,61 | € 46,50 | 4% |
| 15 | € 16,25 | € 45,50 | 6% |
| 20 | € 15,89 | € 44,50 | 8% |
Is een systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
Is een systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Floorfixx smart is een systeemvloer die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx smart is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam, Assen , Asten , Breda , Den Haag, Deventer , Ede , Eindhoven, Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Lelystad, Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle |
|---|---|
| SKU | 162202 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Zelfde locaties als showrooms |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd doorgaans binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Afhalen doorgaans bij 1 van de afhaallocaties binnen 24/48uur, neem eventueel contact op. |
| Gewicht (KG) | 18.00 |
| Merk | Estillon |
| Collectie | Floorfixx |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.80 |
|---|
| Certificaat | TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Kwartsvinyltegels, Linoleum, Ondervloeren, PVC vloer, PVC vloer (homogene en heterogene PVC-vloerbedekking, in banen en tegels, Tapijt, Textielvloerbedekkingen met een rug van latex, Vloeren |
| Productsoort | Geluidsreducerende ondervloer voor PVC en tapijt |
| Materiaal | MDF, XPS-Foam |
| Verbinding | Lipverbinding |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,123 (m2K/W) |
| Lengte (CM) | 82,5 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 56,5 cm |
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Aantal ondervloertegels verpakking | 4 |
| Gewicht per m2 (KG) | 6.05 kg |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |