14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Voor de systeemplinten van Douwes Dekker leveren wij hulpstukken om gemakkelijk de plint te kunnen plaatsen. Het Douwes Dekker Eindstuk Rechts helpt u gemakkelijk de plint af te sluiten bij bijvoorbeeld deurkozijnen. Het Douwes Dekker eindstuk rechts wordt geleverd in een passende kunststof kleur bij de gekozen Douwes Dekker systeemplint.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 543029 |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | Levering binnen 24-48 uur mogelijk. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. Binnen de dag ophalen mogelijk in Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 0.04 |
| Merk | Douwes Dekker |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Eindstuk rechts |
|---|---|
| Materiaal | Folie op houtvezel |
| Lengte (CM) | 2,2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 2,2 cm |
| Hoogte (CM) | 6 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |