14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
De pure vorm van de Orac plint SX180F wordt kracht bijgezet door de scherpe hoeken en de perfecte proporties. De Orac Plint SX180F is jouw oplossing om de overgang van vloer naar wand te accentueren.
Deze plint is ook verkrijgbaar in een normale versie (Orac Plint SX180).
| SKU | 995355 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 1.24 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Ulf Moritz |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,6 cm |
| Hoogte (CM) | 12 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |