14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 2 | € 16,95 | 15% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze eiken houten dubbele rozetten 22mm zorgen voor een fraaie afwerking rondom o.a. leidingen en verwarmingsbuizen.
Eiken, gerookt, geolied, gelakt.
| SKU | 683023 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.05 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Vloerrozet |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Diameter (CM) | 22mm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5,4 cm |
| Hoogte (CM) | 1 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|