14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 15m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 8,67 | € 130,00 | 3% |
| 4 | € 8,33 | € 125,00 | 7% |
| 6 | € 8,00 | € 120,00 | 11% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Unifloor CocoFloor is een contactgeluid reducerende onderlaag in combinatie met Redupanel en 6 en 9 mm massief parket en een 2 laags lamelplank. Ook de combinatie CocoFloor met Jumpax Nature en 11 mm prefab tapis zorgt voor contactgeluidreductie. Daarnaast is Cocofloor ook toe te passen in combinatie met Jumpax CP. CocoFloor is 4 mm dik en zorgt voor een hoge contactgeluidreductie. Een verpakking (doos) bestaat uit 6 rollen á 15 m2. Voordat u CocoFloor gaat leggen, moet altijd eerst een dampwerende PE folie op de ondergrond geplaatst worden. Dit om een vochtwerende laag te creëren waardoor vocht geen invloed heeft op de vloerbedekking en ondervloer.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400027 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 20.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloer rollen |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 15 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,066 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 111 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 33 cm |
| Dikte totaal (MM) | 4mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 15 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.88 |
| Verpakkingseenheid | rol,rollen |
| Kleur | Bruin |
|---|