Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Bamboe plint geleverd in de stijl Side Pressed 15x50mm, merk 'Moso'.
| Toonzalen - Showrooms | Doetinchem, Zwaag |
|---|---|
| SKU | 510130 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Doetichem, Ede, Eindhoven, Heerhugowaard, Hilversum, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Utrecht, Rotterdam, Zwaag |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 5.00 |
| Merk | MOSO Bamboe |
| Collectie | Plinten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Hoge plinten |
|---|---|
| Houtsoort | Bamboe |
| Materiaal | Bamboe |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 1,5 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |
| Afwerkingsoort | Lak |
|---|