14 dagen, retourkosten order -30%
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2m2
Zaagverlies:








14 dagen, retourkosten order -30%
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>
Een moderne plint. Met hun moderne en sobere lijnen combineren deze producten op een subtiele manier schoonheid en functionaliteit. De horizontale en verticale lijnen lopen zacht in elkaar over. Ze hebben ook een mooie schaduwlijn.
Onze plinten zijn schok- en waterbestendig, reeds geprimed en klaar om te schilderen. De meeste kunnen ook kabels verbergen. Het polymeermateriaal voldoet aan de hoogste normen voor kwaliteit en duurzaamheid.
| SKU | 994929 |
|---|---|
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Levering Notities | Levering doorgaans binnen 1 tot 3 werkdagen in Nederland en België. |
| Voorraadnotitie | Op voorraad bij Orac |
| Gewicht (KG) | 948.00 |
| Merk | Orac |
| Collectie | Luxxus |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen, retourkosten order -30% |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | Plinten |
|---|---|
| Materiaal | Duropolymer |
| Lengte (CM) | 200 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,7 cm |
| Hoogte (CM) | 14,8 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |